search

Odpływ liniowy Sanitline szklany model Black Glass syfon niski 52 mm

377,00 zł
Brutto
Długość
Ilość

Odpływ liniowy szklany SANITLINE model Black Glass syfon niski 52 mm

KOMPLETNY ZESTAW MONTAŻOWY

20 lat gwarancji
KLASA PREMIUM - WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
NAJNIŻSZY SYFON - TYLKO 52 mm
PRZEPUSTOWOŚĆ 60 l/min
POLSKI PRODUCENT

 

Odpływy prysznicowe Sanitline wyróżniają następujące cechy: funkcjonalność, dzięki której doskonale odprowadzają wodę w prysznicach oraz estetyczny wygląd, pozwalający na dostosowanie ich do aranżacji każdej łazienki.

Solidne wykonanie z materiałów o wysokiej jakości i wysokiej odporności na działanie szkodliwych substancji chemicznych powoduje, że spełniają swoje zadanie przez długi czas. Odpływy liniowe Sanitline to nowoczesny i skuteczny system odprowadzający wodę, który będzie w dodatku znakomicie się prezentować, dzięki szerokiej gamie wzorów do wyboru.

Są niezawodne i łatwe do utrzymania w czystości, wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Design odpływów bazuje na minimalizmie i elegancji, dzięki czemu perfekcyjnie wpasowując się w aranżację nowoczesnych łazienek.

Odpływy liniowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów: stal nierdzewna / hartowana odporna na  zarysowania oraz czynniki chemiczne. W skład zestawu wchodzą dystanse tłumiące o grubości 4 mm, pozwalające na ciche użytkowanie.

PROSTY MONTAŻ

Dzięki załączonym wszystkim dodatkowym elementom montaż przebiega sprawnie i szybko.


ŁATWE CZYSZCZENIE

Dzięki specjalnemu uchwytowi do podważenia możliwe jest wyczyszczenie syfonu bez dotykania zanieczyszczeń bezpośrednio palcami. Zastosowana najwyższej jakości stal nierdzewna minimalizuje osadzanie się kamienia i nieczystości na odpływie. Jest to rozwiązanie gwarantujące doskonałą higienę oraz odporne na korozję.

 

WIELOLETNIE UŻYTKOWANIE

Nasze produkty wykonane są z najtrwalszych materiałów nierdzewnych odpornych na korozję, działanie roztworów alkalicznych oraz niektórych kwasów organicznych i nieorganicznych. Wysokiej klasy mankiet uszczelniający Dry-Fix, wykonany ze specjalnych włokiem maksymalizuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania co pozwala na bezproblemowe działanie przez długie lata.

 

KOMPLETNY ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE ELEMENTY:

 • odpływ liniowy stalowy (AISI 304)
 • maskownica ze szkła hartowanego o grubości 5 mm
 • syfon wraz z koszyczkiem i odejściem DN40/50
 • nóżki stalowe ( nie plastikowe !!! ) poziomowane do prawidłowego ustawienia odpływu
 • najwyższej jakości membrana wodoszczelna niezbędna do  prawidłowego montażu i późniejszego użytkowania
 • haczyk do łatwego czyszczenia
 • instrukcja montażu


 zestaw.jpg

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

STALOWY OSADNIK

Zastosowanie stalowego osadnika pozwala na zatrzymanie wszystkich większych zanieczyszczeń, zanim przedostaną się do syfonu. Dzięki osadnikowi unikamy zapychania się rury odpływowej przez osadzające się włosy i inne zanieczyszczenia, powodujące zmniejszoną przepustowość, w rezultacie zaś zatykanie się odpływu.

Konstrukcja odpływu pozwala na łatwy demontaż w celu konserwacji
i oczyszczenia osadnika.

KOSTKA SYFONU

Kostka zapobiega przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów do wnętrza łazienki dzięki zastosowaniu o-ringu, który spełnia również funkcję stabilizującą w kielichu odpływu. Prosty sposób demontażu kostki pozwala na łatwy i szybki dostęp do kielicha. Przed ponownym umieszczeniem należy przesmarować o-ring smarem technicznym
i umieścić w rurze wylotowej odpływu.

REGULOWANE NÓŻKI

Wykonanie nóżek pozwala na stabilne osadzenie odpływu,
w odróżnieniu od powszechnie spotykanych nóżek okrągłych, wykonanych z plastiku. Zakres regulacji zawiera się w przedziale
od 52 do 84 mm, co pozwala na bardzo dokładne wypoziomowanie
i zamocowanie odpływu.

WYPROFILOWANA RYNNA

Dzięki specjalnie wyprofilowanym spadkom oraz stalowemu osadnikowi, rynna pozwala na odprowadzanie nawet 60 litrów wody na minutę - posadzka zostaje w szybkim tempie osuszona
z gromadzącej się wody.

NISKI SYFON

Najniższy dostępny na rynku syfon do zabudowy w posadzce - jego zagłębienie wynosi zaledwie 52 mm, co umożliwia jego montaż praktycznie w każdej łazience, w odróżnieniu od odpływów wyposażonych w głębokie, plastikowe syfony.

JAKOŚĆ I WYKONANIE

Maskownica i flansza wykonane są z wysokogatunkowego szkła hartowanego o grubości 5 mm, przytwierdzonego do nierdzewnej flanszy.

Flansza wytrzymuje nacisk do 240 kg i jest wykonana z największą dbałością o szczegóły, co gwarantuje jej bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

MATA USZCZELNIAJĄCA

W skład zestawu wchodzi wysokiej jakości mata uszczelniająca, pozwalająca na uszczelnienie powierzchni pomiędzy odpływem
a posadzką, zabezpieczając przed przenikaniem wody.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

 • Szerokość - 70 mm
 • Długość - <Do wyboru>
 • Materiał - stal nierdzewna AISI304
 • Maskownica wykonana ze szkła hartowanego odpornego na zarysowania, wraz z dystansami tłumiącymi (umożliwiającymi ciche użytkowanie) o grubości 4 mm
 • Syfon niski stalowy wraz z osadnikiem stalowym (nie plastikowym) i pełnym wyposażeniem z wyjściem DN40, wysokość montażowa syfonu (do kołnierza) wynosi tylko 52 mm- dodatkowe odejście PCV - DN40/50 Ogromna przepustowość - aż 60 l/min -pozwala na bieżące osuszanie podłogi, nawet przy silnym strumieniu wody


Najniższa dostępna na rynku wersja, ułatwiająca montaż

Syfon niski stalowy wraz z osadnikiem stalowym (nie plastikowym!) i pełnym wyposażeniem z wyjściem DN40, wysokość montażowa syfonu wynosi tylko 52 mm - dodatkowe odejście PCV - DN40/50.

Sanitline
SLL007060
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.